Mé přátelství

18. května 2014 v 16:00 | Yokiii
UPOZORNĚNÍ: Tento článek je nejdelší článek, co jsem kdy napsala, takže doufám, že si pořádně počtete :DAhoj.
Dneska by jsem se chtěla zaměřit na téma: Mé přátelství.
Určitě všichni víte, co to je přátelství a každý ho zažil. Ale myslíte si, že přátelství funguje vždy? Já teda nevěřím na takový ty kecy, že nikdy nebude fungovat přátelství mezi klukem a holkou, (Přeci jen láska je taky nějaká část přátelství) mezi 20-ti letým a 10-ti letým a tak podobně... Já osobně se teda bavím s dívkou, která má o 5 nebo 6 let méně než já a naše kamarádství normálně funguje :) A teď k přátelství, když jsem byla ve školce:
Když jsem chodila do školky, měla jsem jednu nejlepší nejmenovanou kamarádku. Vlastně jsem jich měla více, ale s tou jednou jsem se bavila opravdu nejvíce. Měli jsme společné zájmy a dobře jsme si rozuměli. V té době hodně frčel Naruto a Pokémoni a já a moje kámoška jsme to prostě milovaly! Já, ta kámoška a ještě jedna holka jsme si hráli na druhé straně hřiště na Naruta a ostatní děti si hráli na písečku v pískovišti :D Přátelství mezi mnou a tou holkou vydrželo celou dobu, co jsem chodila do školky. Pak jsem odešla do školy a od té doby jsem ji neviděla. Hodně často jsem na ni myslela, ještě teď na ni vzpomínám a říkám si, že toto přátelství ve školce je tisíckrát lepší, než ty falešná přátelství, co u nás a kolem mě ve třídě.
Tím se dostáváme k další kapitole... Přátelství ve škole
(podle mě) Lehce ovlivnitelné, nevydrží dlouho... tedy z mé zkušenosti :( Opět se budu bavit o jednom kamarádovi se kterým jsem se bavila ve třídě asi 3 roky. Přátelství se mnou v naší třídě nevydrželo taky asi proto, že jsem jediná dívka ve třídě a po týdnu kamarádství všichni řvou, že spolu chodíme a to mi strašně vadí! No zpátky k tomu klukovi. Byl to super kluk. Perfektní kamarád, ale pak do našeho přátelství přišel jeden další kluk. Říkejme mu třeba... Pepík. Já, první kamarád a Pepík jsme spolu vytvořili takovou partu a po čase mě Pepík jaksi táhl k sobě. Až jsem se úplně přestala bavit s mým prvním kamarádem. Ve škole to přátelství není úplně o těch zájmech. Tam už to je jen o tom, jak kdo vypadá, jaké hry hraje, jaký má telefon... :( Zpátky k "Pepíkovi". S Pepíkem jsem se bavila asi 1 rok po rozpadnutí naší party. Po tom roku jsme se všichni změnili. Do naší třídy přišla jedna hra. Je to fenomén Shakes and Fidget... nebo jak se to píše... Všichni to začali hrát, jen já a asi 2 kluci to nehráli. Všichni se o tom bavili, ale já nemohla, já jsem tomu nerozuměla. Po čase se se mnou Pepík přestal bavit. Možná to bylo tím, že se se mnou nemohl o ničem bavit nebo... nevím proč. :/ Začala jsem být ve třídě samotářka. O přestávkách jsem jen seděla v lavici a třeba si něco kreslila. Pak přišel obrat. Do třídy přišel Kluk, říkejme mu Petr. Petr byl bývalý hokejista, který si asi za nic nemohl najít přátele. Kluci ve třídě ho šikanovali a on nemohl nic dělat. Když jsem se s ním dala do řeči, tak mi přišel fajn a bavíme se dodnes. Bála jsem se, co na to ostatní mí "nekamarádi" řeknou. Bála jsem se, aby si ze mě nezačli dělat srandu nebo tak něco. Pak mi to začalo být jedno. I když je Petr o rok mladší, je to můj nejlepší kamarád. Zase začal hrát hokej, což je podle mě super. :) Láska to ale není a ani nechci, aby byla. Pro mě je totiž důležitější přátelství než láska.

FRIENDSHIP IS MAGIC!!! :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 En! ♥ En! ♥ | Web | 18. května 2014 v 19:01 | Reagovat

Krásnej .. ehm ... překrásnej článek! :3*

2 yokiii yokiii | Web | 18. května 2014 v 19:36 | Reagovat

[1]: Děkuji! :3*

3 Aeven Aeven | E-mail | Web | 19. května 2014 v 17:32 | Reagovat

Souhlasím:) S tou školou jsi to vystihla. Vidím to co tady píšeš každý den.:)
Ale nemyslím, že se mě to tak úplně týká s mojí nej kámoškou jsme kámošky od 1. třídy furt nás to nějak neomrzelo. :D Uvidíme co přinese střední. Já jsem měla třeba problém si najít přátelé spíše ve školce, nikdy jsem tam neměla žádného stálého kamaráda :D
Pěkný článek:)

4 yokiii yokiii | Web | 19. května 2014 v 21:35 | Reagovat

[3]: Děkuji :3

5 Miss X Miss X | 26. ledna 2015 v 21:09 | Reagovat

Napsala jsi to moc hezky :)
Plně s tebou s tím "kamarádstvím" ve tříde souhlasím.
U nás ve tříde sice jediná holka nejsem, ale ani tak mě tam lidi moc nemusí. Nevím čím to je, ale za ty roky jsem si už zvykla. Mám kamarády, pravé kamarády mimo školu a to mi stačí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama