Rozhovory #5 HockeyGirl

2. září 2014 v 20:21 | Yokiii
Je tady další rozhovor! Zase s hokejovou fanynkou jménem HockeyGirl!1) Od kdy bloguješ a kdo tě k tomu přivedl?
Tenhle blog mám dva roky. Ale úplně svoje první blogy si už nepamatuji. Možná už je to tak pět let zpátky, co jsem si založila první blog. Přivedla mě k tomu jedna slečna, která měla blog o emo stylu :D Líbila se mi její stránka, tak jsem si pak všimla, že si můžu udělat vlastní blog. Řekla jsem si, proč ne, vždyť to může být sranda ;)


2) Jak dlouho sleduješ hokej?
Tři roky, ale jestli je to přesně na den, ti nemůžu říct :) Zrovna bylo mistrovství světa v Bratislavě (2011) kdy jsme vyhráli bronz ♥ Taťka sledoval hokej a já šla zrovna kolem televize. Zeptala jsem se, na co kouká a on řekl, že na hokej. Tak jsem se chvíli koukala s ním a hrozně mě ta hra zaujala. Od té doby sleduju všechno, co jde :)

3) Proč máš nejradši tým Chicago Blackhawks?
Proč mám nejradši zrovna Blackhawks? Umm těžká otázka. Nejprve bych začala tím, že jsem jim začala fandit zrovna vloni, kdy vyhráli Stanley Cup. Nezačala jsem jim fandit kvůli tomu, že vyhráli pohár (každý fanoušek měl moment, kdy začal fandit a já zrovna v období finále). Ale nebylo to tak zrovna u finále. Fandím jim tak rok a půl. Nevím proč zrovna Blackhawks. Nejspíš pro jejich úžasnou hru, styl, kterým hrají, pro jejich výjimečnost mezi ostatními kluby NHL a taky pro jejich hráče. Nejsem typ fanouška, který by fandil týmu jen kvůli hezkým hráčům. Taková nejsem a je mi docela líto těch, kteří fandí jen kvůli kráse hráčů. To je celkem zoufalé říkat si fanoušek, když ani neví, jak se jmenuje kouč daného týmu. Je to smutné, ale to se zas moc odběhla od otázky ;)

4) Sleduješ i jiné hokejové soutěže než NHL?
NHL nemám tak moc možnost ho sledovat. Jelikož živé zápasy se hrají moc dlouho večer a i když už nechodím do školy, je to pro mě i tak dlouho. Některé zápasy se sice hrají třeba kolem jedné hodiny, ale některé třeba až ve tři ráno. A kdo by chodil spát na dvě hodiny a pak vstával kvůli zápasu... Já bych asi nevstala :D Takže se sem tam kouknu na nějaký záznam, když vstanu dřív než v poledne :D Kromě NHL koukám i na KHL, ale jelikož už nemáme Sport1, kde ho dávali, tak asi nebudu mít v nové sezóně možnost. Což mě mrzí, ale zase nebude hrát Lev, takže bych neměla ani komu fandit. No koukám i na hokej, kde nefandím nikomu, ale je to přece HOKEJ, tak proč ne ;) Pak sleduju i extraligu, kde fandím Kometě Brno (protože jsem z Vysočiny). Díky Bohu za ČT Sport, kde dávají extraligu, MS i olympiádu :3 Už se těším na novou sezónu :]


5) Které hokejové kluby (kromě Blackhawks) máš ráda, a které nesnášíš?
Mám celkem ráda San Jose, New Jersey a Montreal. Nesnáším Boston Bruins, Los Angeles Kings a Capitals

6) Už jsi byla někdy v zahraničí?
Ano, ale pro mě to bylo pořád málo hihi :) Byla jsem v Chorvatsku (dovolená), Německo (výlet se školou na základce), Paříž Francie (na střední vánoční trhy), Rakousko (taky vánoční trhy) a Itálie (dovolená). Pořád mám mnoho míst, kam bych chtěla :)
7) Chodíš do školy? Pokud ano, který předmět tě nejvíce baví?
Naštěstí už ne. Střední mám (naštěstí) úspěšně za sebou, takže maturitka oléé :) Pak jsem chodila na rok po maturitě na angličtinu, protože jsem se nedostala na vysokou. Ta jazykovka mi hodně pomohla s ájinou, protože na střední jsem ji měla jako druhý jazyk a učitelka nic nenaučila. Po jazykovce jsem se dostala na vysokou, kam jsem chtěla (obor cestovní ruch). Čekala jsem, že se tam budu učit jazyky, mít předměty týkající se hlavně cestovního ruchu. Nakonec jsem měla hlavně ekonomiku (kterou nesnáším) a marketing a management. Matika mi tam dala taky dost zabrat. Nejvíc mě tam bavilo KDCR (kulturní dědictví cestovního ruchu). Jediný předmět týkající se mého oboru. Byla jsem zklamaná z toho, že jsem čekala něco lepšího.

Ještě jednou děkuji za odpovědi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 2. září 2014 v 20:57 | Reagovat

Rádo se stalo já děkuji za otázky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama