Nenávidím fotbal(isty)

7. října 2014 v 21:43 | Yokiii
Ano je tomu tak, vždy to tak bylo a tak to i zůstane.
Mám fotbalovou rodinu. Brácha, taťka, strejda, děda hráli a hrajou fotbal. Pořád. Nejradši by celý den lítali za tím balónem a nedělali nic jiného. Já fotbal zásadně nesleduji. Je to nudné, pomalé a když vidím ty simulanty, nerváky a surovce, co se ženou za balónem, dělá se mi zle. Já radši hokej (tím se nechci dotknout mé rodiny a hlavně mého bratra, kretý hraje podle mě úžasný fotbal a jsem na něj hrdá :3)
Já chodím do fotbalové třídy, do fotbalové školy a má třída (a možná pár dalších) je toho naprostým důkazem! Když v Těláku hrajeme fotbal, nebo futsal, nechybí parádičky, sólování a také zdržování, hádání se... No a tak dále. Ti kluci, co si říkají fotbalisti jsou (bez pardonu): Namachrovaní, rozmazlení fracci, kteří si myslí, že se fotbalem budou živit nadosmrti. Ano existují i vyjímky. Všichni fotbalisti nejsou tak špatní. Taťka a brácha sledují Anglickou ligu (nebo jak se to jmenuje )a jejich oblíbený tým je Liverpool. Když nemám co dělat, tak si těch pár minutek pozerám ten fotbal. Max 10 minut. Déle to prostě nevydržím. Ale tam vidím ty rozdíly mezi naší českou ligou a jejich ligou. V Anglii by nikoho (tedy doufám, že nikoho) nenapadlo donét tam nějaké ty světlice, nebo něco házet na gólmana. Tam stojí na každém metru sekuriťáci a hlídají celý stadion. A ti hráči! No jeden fotbalový talent za druhým! Je to nádhera! A Tady v Česku? no.... Určitě jste to někdy viděli.
No já jsem se potřebovala trošku vypsat tady do článku a trošku uklidnit, protože... No dneska byl velmi náročný den. :(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 7. října 2014 v 23:40 | Reagovat

Jsem moc ráda, že máme stejný názor. Nikdy jsem fotbal neměla ráda a už vůbec ne ty nafoukané načesané "fotbalisty" na trávě. Občas, když taťka kouká na fotbal a já jdu zrovna "kolem" a vidím, co oni tam předvádějí tak mám chuť vyhodit televizi z okna. No to bych neudělala, protože je celkem nová, ale spíš bych to vypla :D Co oni tam hrají, simulují, je to fakt směšné. Kdyby měli hrát hokej, tak jsou hned všichni mrtví. Můj taťka sice hraje fotbal amatérsky, ale to mi nevadí. Ráda s ním sem tam zajdu chytat míč, ale to jsou chlapi kolem padesátky a ne, jako ty hvězdy, co si hrají na fotbalisty. Upřímně fotbal nesnáším a fotbalisty dvakrát tak víc. Nechápu kluky, kteří chtějí být jako například Ronaldo. To je největší frajer celého fotbalu, ten by si měl jen gelovat vlasy a nasazovat si diamantové náušnice. Fotbal je k pláči hlavně díky hráčům. Hokej je nejlepší!!

2 yokiii yokiii | Web | 8. října 2014 v 15:11 | Reagovat

[1]: Pravda, pravda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama