Únor 2015

Co je špatně?!

24. února 2015 v 19:54 | Yokiii
Dneska bych chtěla napsat o tom, co mi poslední dobou v hokeji štve.

První, o čem bych chtěla napsat je "incident", který se stal 19. února. Penguins vs. Blue Jackets- "Kapitán Crosby se popral s Brandonem Dubinskym". Myslím, že nějaký takový nádpis jste viděli asi všude na internetu. To, co mě štve, je že všichni, kdo alespoň trochu nemá rád Sida, ho začne hned pomlouvat a říkat, že se vůbec neumí prát, že si ten Č**** začal a tak podobně... Myslíte si, že hokej je jen o rvačkách? A co je na tom, že to neumí? Ať si střílí góly, ať se svým týmem vyhrává, no ať se mu prostě daří! No a co, že se pral teprve po 7. v kariéře? Myslíte si, že stojí o to, aby se každý zápas pral?
Proč na něho nadáváte, když střílí góly? Proč na něho nadáváte, když góly nestřílí? Proč, když je zraněný?
Já jako jejich fanoušek to samozřejmně vidím jinak, než třeba fanoušek Philadelphie.

Nemocná :(

9. února 2015 v 15:58 | Yokiii
Ahojte. Promiňte, že teďkom nepíšu články, nekomentuju atd., ale jsem nemocná. Ano, i já jsem podlehla chřipce a teď se doma trápím s rýmou, kašlem, s bolestí v krku... no, není to příjemné :( A dneska jsem měla odjíždět na lyžák, no nakonec jsem nejela. Teď tady trčím doma, celý den sama. No ale lepší, než se tam někde na horách trápit na svahu s bolestí v krku. Ještě bych se tam někde vybourala :D To víte, nikdy jsem nestála na lyžích :D Já preferuji brusle ;)

No to je to, co jsem chtěla napsat, až se vyléčím, až si zase něco přečtu nebo uvidím něco co mě doslova naštve, napíšu o tom článek. (Jak to teď pořád dělám, pořád si na něco stěžuju :D)
Tak se mějte a buďte zdraví. Ahoj :)

Čecho-Jágo mánia a "experti"

1. února 2015 v 9:44 | Yokiii
Dneska by jsem se chtěla vyjádřit k dalším dvoum skupinám "fanoušků" kterí bohužel na tomto světě existují. Pokud jste nečetli první článek o tomto tématu s názvem: Fanoušci? Please... Můžete si jej přečíst.

První skupina, kterou dneska probereme, je skupina, která fandí jenom tomu klubu, kde hraje nejvíce Čechů, nebo kde hraje Jaromír Jágr. Příjde mi absurdní, když vidím chlapíka který nosí čepici Boston Bruins a za rok ho uvidím s tričkem New Jersey Devils. Samozřejmně, že to Jágrovi přeju, ale jen kvůli toho, že přestoupí do jiného týmu nevzdám se SVÉHO oblíbeného týmu. Do této skupiny patří i můj bratr a taťka. Ještě si pamatuju jak brácha dostal na Vánoce triko Philadelphia Flyers a na konci sezóny Jágr přestoupil. Teď to triko leží doufám někde daleko ve skříni... :D


Další skupinu potkávám hodně často na hokeji a to jsou tzv. Experti. Všechno ví, všechno znají, všechny znají, volají offside když je puk na čáře, když jede hráč nájezd, už předem ví, že ho nedá (miluju ten výraz, když ho ten hráč dá :D)
Poznáte je snadno. Většinou to jsou starší páni s pivkem v ruce, obvykle se stejně starým společníkem, rozsedlí na čtyřech sedadlech. Žádného takového neznám osobně (a jsem za to ráda), ale jak už jsem říkala, potkávám je na hokeji.

Máte zkušenosti z těmito typy fanoušků? Napiště mi to do komentářů :)