MS2015, Den 1.- Welcome!

10. května 2015 v 12:08 | Yokiii
Ahoj. Chtěla bych se s vámi podělit o zážitky ze 3 zápasů na Mistorvství světa, na kterých jsem byla. Dohromady to budou 3 články a v každém článku bude napsáno o jednom zápasu. Btw, Těmihle články se nechci nějak vychloubat, nebo tak něco, takže takové typy komentářů si strčte někam. Díky ;)

1. Den jsme šli s taťkou na zápas Finsko: Dánsko. Mí favorité byli samozřejmě Fini. První, co bylo, byl úkol sehnat nějaké "fandítka" Já už sice měla na obličeji namalovanou finskou vlajku, ale to bylo málo :P Viděla jsem, že si hodně lidí právě nese finské vlajky od někaď ze vchodu a tam byla jedna paní (Pravděpodobně Finka) a ty vlajky tam rozdávala zadarmo. Ale každému dávala jen jednu, protože jich měla málo. A musím říct, že ta vlajka byla OBROVSKÁ. Byla jsem za ni neskutečně ráda, a byla jsem konečně připravena fandit.

Vevnitř ještě pak rozdávali takový ty papírový helmy a papírové vlaječky týmů, kteří hráli právě zápas.

U ledu to bylo.. úžasný. I když tam teda ještě moc lidí nebylo a stadion jsem znala ze zápasů extraligy, moc se mi to líbilo. Hlavně nová kostka, která se musela udělat kvůli Mistrovství světa.A když hráči přicházeli na led, mohli jste si s nima plácnout! Nekteří se ani neobtěžovali tu ruku natáhnout, ale těch bylo docela málo. Já čekala ale speciálně na jednoho. Na Kontiolu :)


U hry byla atmosféra parádní. Ani jsem nečekala, že přijede tolik finů. V každém sektoru byl alespoň 1 "kotel". Taky se mi líbilo, že můzete zamávat jakémukoliv fanouškovi, a on vím zamává zpátky, nebo se s ním vyfotit, i když ho třeba vůbec neznáte :D

Samozřejmě nesměli chybět ani ti dva, doslova blázni Bob a Bobek :D I v televizi můžete vidět, že jsou opravdu divocí. Jak skáčou na mantinely, lezou mezi diváky.. :DNakonec Finové vyhráli zápas 3:0 :)

Pár fotek ze zápasu můžete najít nové v galerii nahoře v menu ;)
Čekejte další 2 články, tedy článek z druhého a třetího dne. A vy jste byli na nějakém zápase? Napište do komentářů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dean Ambrose Dean Ambrose | 10. května 2015 v 12:28 | Reagovat

Takže jsem ohromen  si ce na  hokej  moc nedivam ale cítil jsem  jako  bych  tam byl  rozhodně pokračuj těším se na další  článek  :)

2 yokiii yokiii | Web | 10. května 2015 v 12:30 | Reagovat

[1]: Heh.. Díky Fando :D

3 HockeyGirl HockeyGirl | E-mail | Web | 10. května 2015 v 18:58 | Reagovat

No jak víš, tak já jsem na žádném zápase nebyla a nebudu. Chtěla jsem, ale finančně je to pro nás drahé navíc ještě cesta... Ale fotky jsou super a závidím ti, že jsi si plácla s Petrim :( A ty fotky jsou skvělé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama